Afdelinger i Forenede Service

Forenede Service har afdelinger over hele det danske kongerige, og kan derfor tilbyde en nær og personlig kontakt med folk fra lokalområdet.

 

 

På Danmarkskortet til højre kan du vælge den afdeling der er tættest på dig.

 

Hvis du ikke ved hvilken afdeling du skal kontakte kan du kontakte kundeservice ved at trykke her.

Hvad kan vi hjælpe dig med?

København

Buddingevej 312-316

2860 Søborg

Telefon: 39 69 50 50

E-mail: info@forenede.dk


Esbjerg

Brolæggervej 1

6710 Esbjerg

Telefon: 75 15 99 88

E-mail: esbjerg@forenede.dk

 

Aarhus

Anelystparken 47A

8381 Tilst

Telefon: 70 25 24 04

E-mail: aarhus@forenede.dk

Nordsjælland
Buddingevej 312-316
2860 Søborg
Telefon: 39 69 50 50
E-mail: info@forenede.dk


Kolding

Kokholm 1 C

6000 Kolding

Telefon: 75 85 72 72

E-mail kolding@forenede.dk

Odense

Rødegårdsvej 203

5230 Odense M

Telefon: 70 26 12 13

E-mail: odense@forenede.dk

 

Aalborg

Sønderbro 10

9000 Aalborg

Telefon: 98 10 17 77

E-mail: aalborg@forenede.dk

 

Holstebro

Nørgårdsvej 25

7500 Holstebro

Telefon: 97 40 78 00

E-mail: holstebro@forenede.dk

Kontakt os

Forenede Service
Forenede Service A/S
Buddingevej 312-316
2860 Søborg
Telefon: 39 69 50 50

Email:
info@forenede.dk
 

Her er vi